Visual

Samenstelling kerkenraad

De kerkenraad is als volgt samengesteld: 

Wijkouderlingen

NaamAdresPostcodeTelefoon
F. Folkerts Savornin Lohmanstraat 10 3371 VA 0184-617761
W. Gorree Dr. Grevemerijerstraat 60 3381 LD 0184-651733
A.C. Hoffland Graafdijk-oost 45 2973 VC 0184-642574
J.A. Leeuwis Oudkerkseweg 66a 3381 KR 0184-652211
G. van Loon Spindermolen 5 3371 RN 0184-615816
R. Stam Nassaustraat 26 3372 EE 0184-612172
M.C. van Schoonhoven Binnendamseweg 42a 3381 GC 0184-618503
M.H.J. Voets (preses) Ereprijsstraat 10 2971 BX 06-53616045

Ouderling-scriba

NaamAdresPostcodeTelefoon
G. van Loon Spindermolen 5 3371 RN 0184-615816

Ouderlingen voor het ouderenpastoraat

NaamAdresPostcodeTelefoon
A. Korevaar Peursumseweg 101a 3381 KV 0184-651551

Jeugdouderlingen

NaamAdresPostcodeTelefoon
P. Prins Nieuweweg 54 3371 CP 0184-611982
A.H. den Breejen Rivierdijk 829 WS 3371 EN 06-36315627

Ouderling voor vorming, toerusting en inschakeling

NaamAdresPostcodeTelefoon
G. Romeijn Oranjestraat 48 3373 AL 0184-634798

Ouderling voor zending en evangelisatie

NaamAdresPostcodeTelefoon
A. Muilwijk Binnendamseweg 70A 3381GD 0184-618479

Ouderling-kerkrentmeesters

NaamAdresPostcodeTelefoon
G. Blokland Neerpolderseweg 32 3381 JS 0184-616939
M. van Dijk Buitendams 101 3371 BB 06-33683832
J.J.A. Planken Zwaanstraat 37 2971 BA 0184-692029

Diakenen

NaamAdresPostcodeTelefoon
A. Amersfoort Neptunusstraat 11 3371 TH 0184-617570
C. den Besten Schaepmanstraat 23 3371 VE 0184-615352
A. de Rijke Binnendams 66 3373 AE 06-54258535
H. de Ruiter Gieser Wildeman 8 3371 NG 0184-630284
L.D.L.A. Visser Dr. Gravenmeijerstraat 68 3381 LD 06-39672917

Voorganger

NaamAdresPostcodeTelefoon
Vacant      

Kerkelijk werker

NaamAdresPostcodeTelefoon
J.L. den Toom Oudkerkseweg 12b 3381 KR 1084-652607

Pastorale zorg

NaamAdresPostcodeTelefoon
J.L. den Toom Oudkerkseweg 12b 3381 KR 1084-652607
vacant      

Wijkindeling en bezoekbroeders/-zusters

Voor een goed contact tussen kerkenraad en gemeente is de gemeente onderverdeeld in een aantal geografische wijken. De wijkindeling is als volgt:

Wijk Ouderling 
Wijk 1 Peursumseweg, Polder ten oosten van de Peursumsevliet, Giessen-Nieuwkerk Wout Gorree 0184-617404
Wijk 2 Bovenkerkseweg Martien van Schoonhoven 0184-618503
Wijk 3 Oudkerkseweg Martien van Schoonhoven 0184-618503
Wijk 4 Dr. Gravemeijerstraat, Kloevelaan, H.J. van Dijkstraat André Hoffland 0184-642574
Wijk 5 Binnendamseweg, Binnendams André Hoffland 0184-642574
Wijk 6 Hardinxveld-Giessendam: Over 't Spoor, 'Oud West', Westwijk Joop Leeuwis 0184-652211
Wijk 7 Hardinxveld-Giessendam: Buitendams, Peulenwijk Ron Stam 0184-612172
Wijk 8 Hardinxveld-Giessendam:  Wielwijk, Industrieterrein Nieuweweg, Nieuweweg, Kerkweg, Sluisweg, Parallelweg tot Sluisweg, Rivierdijk tot Sluisweg Gert van Loon 0184-615816
Wijk 9 Boven-Hardinxveld: alle straten, Parallelweg vanaf Sluisweg, Rivierdijk vanaf Sluisweg vanaf Sluisweg en alles onder de A15 (Gorinchem, Sliedrecht en Papendrecht) Folly Folkerts 0184-617761
Wijk 10 Overige gemeenten, Polder ten westen van de Peursumsevliet Marius Voets 06-53616045

De wijkouderlingen worden bij hun bezoekwerk in de wijk ondersteund door de volgende bezoekbroeders en -zusters:

WijkNaamAdresPostcodeTelefoonnummer
Wijk 1 Henri van Eeuwijk Arent van Gentstraat 31 3381 AA 0184-652952
Wijk 2 Wim Petersen Oudkerseweg 12 3381 KR 0184-651502
Wijk 3 Evelien van Schoonhoven Binnendamseweg 42a 3381 GC 0184-618503
Wijk 4 Bob van der Sijde Lange Griendsweer 27 3371 CE 0184-614657
Wijk 5 Bob van der Sijde Lange Griendsweer 27 3371 CE 0184-614657
Wijk 6 Joke van Herwaarden Stationstraat 10 3371 XA 0184-611753
Wijk 7 Gerrit de Baat Oudkerkseweg 2 3381 KR 0184 651898
Wijk 8 Leen van Wijngaarden Vinkeweer 7 3371 RP 0184-622534
  Rina v.d. Waal van Dijk Vlietstraat 41 3371 RG 0184-630122
Wijk 9 Rob Markesteijn Rivierdijk 494 3372 BX 0184-617188
Wijk 10 Aart Romeijn Polderweg-oost 1 2973 AN 0184-642751
  Bas Lagerwerf Gijbelandsedijk 121 2974 VE 06-36058600