Visual
Terug

In Jezus kunnen we zien hoe een mens naar Gods beeld leeft, spreekt en handelt.

Ook voor de zomerperiode is er weer een zevenweekse gebedskalender beschikbaar. Met input vanuit de kringleiders, teams, commissies en kerkenraad hebben we de kalender samengesteld. We zoeken met de gebedspunten naar aansluiting bij onze gemeente of bij projecten en doelen, dichtbij of ver(der) weg, die door onze gemeente worden ondersteund. Daarnaast nemen we ook algemene gebedspunten op zoals gebed voor gezinnen, overheid en scholen.

De kalender is te downloaden via onderstaande link, of neem een mooi geprint exemplaar mee vanuit de kerk wat je als boekenlegger kunt gebruiken bijvoorbeeld in je bijbel of dagboek.

In de online gebedsruimte ‘Ik ben er voor jou’ kun je per dag het gebedspunt vinden.

Aanreiken van gebeds- en/of dankpunten voor de volgende kalender kan via gebedskalender@hggop.nl

Download hier de gebedskalender