Visual
Terug

Het college van kerkrentmeesters heeft de Actie Kerkbalans 2024 weer voorbereid. Dit jaar doen we het anders dan voorgaande jaren.

Van iedereen waarvan we een e-mailadres hebben sturen we het toezeggingsformulier uitsluitend nog per e-mail toe, dus houdt uw mailbox in de gaten! Voor de flyer met meer info kunt hier klikken. Voor betaling via onze Kerkapp, kunt u de QR-code hier rechts gebruiken >>>

Gemeenteleden waarvan we geen e-mailadres hebben ontvangen de vertrouwde envelop in de periode 29 – 31 januari.

Vanaf maandag 5 februari zal de envelop weer bij u worden opgehaald.  Als u er dan voor wilt zorgen dat deze klaar ligt zou dat heel fijn zijn. De opbrengsten van de Actie Kerkbalans zijn goed voor 60% van onze begroting. Wij doen een beroep op u om naar vermogen bij te dragen. Daarom steun de Actie Kerkbalans, dan kan onder Gods zegenende handen het werk in onze gemeente doorgaan. 

Alvast hartelijk bedankt voor uw medewerking.  

QRCode